Name

Krzysztof Komorowski

About

Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.

Kiedy 10 lat temu spojrzałem przez szklany wizjer aparatu fotograficznego, wiedziałem, że będzie to moja pasja i sposób na życie. Doświadczenie jakie zdobyłem pracując na Akademii Sztuk Pięknych oraz w licznych agencjach reklamowych pozwala mi na oddanie realizmu, głębi oraz uczuć w zdjęciach, gdyż to one są najważniejsze. Zawsze szukam nietypowych kadrów, by Wasze zdjęcia były wyjątkowe i zachwycały przez długi czas. Na co dzień oprócz fotografii ślubnej prowadzę cykl szkoleń „ABC Fotografii”. W mojej pracy wspieram się najlepszym sprzętem ze stajni Nikona.

Obejrzeliście moją galerie zdjęć? Więc nie wahajcie się i napiszcie do mnie i opowiedzcie nie tylko o Waszym ślubie, czy sesji fotograficznej ale o emocjach jakie w Was drzemią.

Mieszkam w Warszawie, ale chętnie dojadę w najdalszy zakątek świata, aby Was sfotografować!

Cennik:
Wieczór Panieński / Kawalerski – 500zł
Ślub – 600zł
Wesele – 700zł
Uroczysty obiad (do 3 godziny) 400zł
Całodniowy plener fotograficzny 700zł

Zapraszam również do mojej agencji reklamowej AdDimension Group, w której przygotowujemy zaproszenia ślubne, pudełka na migdały, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów, zawieszki na alkohol, pieczęcie lakowe, menu restauracyjne, tablice z planem ustawienia stołów.

515 364 374
biuro@addimension.pl
www.addimension.pl